Přeskočit na obsah

O nás

Informujeme, že náš nový velkoobchodní sklad se nachází na adrese Trčkova 1534, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, kde Vás samozřejmě rádi uvidíme.

Velkoobchod Jan Svoboda byl založen v roce 1990, působící v oblasti prodeje spodního prádla, nočního prádla, plavek, punčochového zboží, županů, funkčního prádla a konfekce pro pány, dámy i děti. Dlouhodobou činností jsme již vybudovali stabilní pozici na českém trhu, kde se i nadále snažíme zlepšovat a posouvat se dál.

Na českém trhu jsme oficiálními distributory těchto polských výrobců značkového prádla: ALLES, CORNETTE, DONNA, ELDAR, JULIMEX, L&L župany, dále úzce spolupracujeme s mnoha producenty, doplňující požadavky našich zákazníků. Námi zastoupené firmy vyrábí prádlo pro široký okruh veřejnosti, v provedení běžných i nadměrných velikostí pro každodenní nošení, společenské, luxusní, pro nevěsty, mateřské i erotické z vysoce kvalitních materiálů v příznivých cenových relacích, které Vám chceme nabídnout na těchto stránkách.

Kontakt

Jan Svoboda

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.