Přeskočit na obsah

O nás

Informujeme, že náš nový velkoobchodní sklad se nachází na adrese AREÁL NDV, Na Jamách 1472, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, kde Vás samozřejmě rádi uvidíme.

Velkoobchod Jan Svoboda byl založen v roce 1990, působící v oblasti prodeje spodního prádla, nočního prádla, plavek, punčochového zboží, županů, funkčního prádla a konfekce pro pány, dámy i děti. Dlouhodobou činností jsme již vybudovali stabilní pozici na českém trhu, kde se i nadále snažíme zlepšovat a posouvat se dál.

Na českém trhu jsme oficiálními distributory těchto polských výrobců značkového prádla: ALLES, CORNETTE, DONNA, ELDAR, JULIMEX, L&L župany, dále úzce spolupracujeme s mnoha producenty, doplňující požadavky našich zákazníků. Námi zastoupené firmy vyrábí prádlo pro široký okruh veřejnosti, v provedení běžných i nadměrných velikostí pro každodenní nošení, společenské, luxusní, pro nevěsty, mateřské i erotické z vysoce kvalitních materiálů v příznivých cenových relacích, které Vám chceme nabídnout na těchto stránkách.

Kontakt

Jan Svoboda

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.